Home SERTİFİKA KURSLARI

Sertifika Kursları (TAFE)

Avustralya'da TAFE

e-Posta Yazdır PDF
Avustralya Eğitim Merkezi olarak, mesleki alanda özellikle pratik açısından  ilerlemek isteyen öğrencilere kısa ve uzun süreli sertifika ve diploma
programları sunuyoruz.
TAFE programları,   teorik eğitimin yanı sıra meslek  edindirme amaçlı ve pratik bilgiyi de yoğunlukla içeren diploma ve sertifika eğitimleri olup, meslek edinmeniz için hem pratik hem de düşük maliyetli cazip alternatiflerdir. Avustralya, öğrencilere TAFE programlarında çok spesifik ve çok çeşitli alanlar sunmaktadır. TAFE programları kariyer yapmak veya değiştirmek için her zaman üniversite eğitiminin şart olmadığını ispatlar nitelikte alternatif bir anlayışla kurulmuştur ve eğitimler genellikle üniversitelerin bünyesinde veya özel enstitü veya kolejlerde verilmektedir.
Avustralya'daki TAFE programları öğrencilere verdikleri kaliteli eğitimin yanında, birçok ekstra avantaj da sağlamaktadır. Bir alanda önce sertifika ardından diploma alarak, seçtiğiniz alanda daha sonra üniversitede lisans eğitimine gittiğiniz takdirde, aldığınız dersleri üniversitede lisansa saydırarak eğitiminizi 1 yıl gibi kısa bir sürede lisansa tamamlama olanağınız mevcuttur.
Öğrencilerin TAFE programlarına direkt başvurabilmeleri için 5,5 IELTS skoruna sahip olmaları gerekirken, altında alınan skorlar için dil + TAFE şeklinde paket başvuru yapılabilir.

Avustralya'da çok tercih edilen bazı sertifika ve diploma programları :

Pazarlama
Turizm
IT
İşletme
Aşçılık ve Pastacılık
Güzellik Uzmanlığı
Ticaret
Muhasebe
E-ticaret
Moda
Hemşirelik
Makine
Spor
İnşaat
Havacılık

 

Hales Institute

e-Posta Yazdır PDF

Hales Institute, Avustralya’nın Melbourne şehrinde bulunan Kuaförlük, Bilgisayar, Aşçılık vb. gibi meslek dallarında kurslar açan bir TAFE okulu olmanın yanısıra, ELICOS İngilizce Dil Eğitimi de vermektedir.

Hales Institute 1910 yılında eğitim vermeye başladı ve o zamandan günümüze dek verdiği kaliteli eğitimiyle haklı bir itibar kazandı. Hales Institute “modern ve başarı odaklı” eğitim ilkesiyle alanındaki öncü kurumlardan biri olarak tanınmaktadır.

Devamını oku...
 

Box Hill Institute

e-Posta Yazdır PDF

Öğrenciler neden Box Hill Enstitüsü’nü seçiyorlar?

35.000 öğrenci kapasitesine sahip olan Box Hill Enstitüsü, 21. yüzyılda eğitiminizi almanız gereken okulların başında gelmektedir...


 “Eğitim verdiği öğrenci sayısı” ile rekor kırmaya aday olan Box Hill Enstitüsü’nü tercih etmek için öğrencilerin o kadar çok nedenleri var ki;

Öğrenciler eğitim süresi içinde iş verenlerin talep ettiği mesleki becerileri tamamıyla kazanıyorlar,

Öğrenciler eğitim alırken aynı zamanda pratik yapma fırsatını da yakalıyorlar,

Çünkü Box Hill Enstitüsü öğrencilerinin ileride iyi bir kariyer yapabilmeleri için gereken herşeyi fazlasıyla biliyor ve onlara bunu gerçekleştirebilmeleri için birçok fırsat sunuyor.

Devamını oku...
 

Nmit Tafe Okulu

e-Posta Yazdır PDF

NMIT ( Northern Melbourne Institute of TAFE )

NMIT, Melbourne’de ve çevresindeki 6 büyük kampüsüyle devlete bağlı bir meslek yüksek okuludur. Sertifika ve diploma programları eğitimleri vermektedir.
NMIT’in merkez kampüslerinden şehir merkezine toplu taşıma araçları kullanılarak rahat ve kolay ulaşım sağlanmaktadır. Collingwood ve Preston’da bulunan bu kampüsler hem alışveriş merkezlerine hem café ve restoranlara hem de eğlence mekanlarına çok yakındır.

NMIT’in 5 fakültesi vardır:

Devamını oku...
 

Carrick Education

e-Posta Yazdır PDF
Carrick Eğitim Enstitüsü, aşçılık, turizm ve turizm yöneticiliği, pastanecilik, kuaförlük, müfettişlik, sosyal hizmet danışmanlığı, ticaret, pazarlama, halkla ilişkiler ve muhasebe vb. Daha birçok branşta verdiği eğitimlerle öğrencilerin sertifika, diploma ve yüksek lisans diploması alabilmelerine olanak sağlar.

Carrick Education http://carrickeducation.edu.au/
 

Ofislerimiz

Avustralya Eğitim Merkezi-MELBOURNE

Adres: PO Box 3147 Broadmeadows, Melbourne Australia

Tel: 00 61 468 582 960

Avustralya icinden arayanlar icin 0468 582 960.

Email: nurhan@avustralya-egitim.com

Avustralya Eğitim Merkezi-SYDNEY
Yasir Ortakaya

Sydney ofis temsil.

Tel:00 61 421021978

Email: yasir@avustralya-egitim.com


MSN Iletişim Bilgileri

avustralya-egitim@hotmail.com
Yetkili: Nurhan Sezgin
Facebook

Facebook Grubumuza Katılmak İçin Tıklayınız